OttoSoft | Let your website create now!

Pzt- Cmt 8.00 - 19.00
Pazar KAPALI

Dumlupınar Mah.
Dilek Apt. K.1 D.1
Merkez / AFYON

Services List

Google Ads ve Reklam Yönetimi
Google Ads reklamları, dijital pazarlama alanında web sitelerinin en fazla kullandıkları müşterilerine ulaşma stratejilerinden biridir. Google reklamları ile web sitelerinin hızlı bir şekilde ilgili aramalarda üst sıralarda yer edindiğini görebiliriz.
Daha fazla oku
Web Tasarım & E-Ticaret
Herkesin Websiteye ihtiyacı var ama herkesin istekleri ve sektörleri farklı herkese uygun bir websitesi olmazsa olmaz. Şimdi bizi arayın ve size en uygun çözümleri sunalım.
Daha fazla oku
Yazılım ve Mobil Uygulama Geliştirme
Yazılım ve Mobil uygulama çağımızın olmazsa olmazı konumuna yerleşti. İşletmenizi ya da projenizi dijitalde gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı.
Daha fazla oku
Dijital Dönüşüm
Dijital Dönüşüm firmanızı güçlendirir ve firmanızın geleceğine büyük katkı sağlar. Firmanız için büyük bir güncelleme gibi düşünebilirsiniz.
Daha fazla oku
SEO Çalışması
SEO Hizmetlerimiz ile ürün veya hizmet satışı yapan web sitelerinin Google sıralamalarında en tepelerde olmasını sağlıyoruz. Bu da marka bilinirliği, organik trafik ve aynı parallellik ile daha fazla potansiyel müşteri ve tıklanma kazanmaya destek oluyor.
Daha fazla oku
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal medya platformları şirketlerin, markaların ya da kişilerin kendilerini hedef kitlelerine dilediği gibi anlatabildiği, internet üzerindeki platformların genel adıdır.
Daha fazla oku
UI / UX ve Grafik Tasarım
UX ve UI tasarım, hem telaffuz olarak birbirine benzer olmasından hem de benzer işlevlere sahip olmasından dolayı karıştırılan iki kavramdır. Dijital platformların kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, UX ve UI tasarım da önemini ortaya koymuştur.
Daha fazla oku
How can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Yaklaşık 5 yıldır çalıştığımız hizmet kalitesi ve hızlı teknik destek ile her zaman yanımızda bulunan OttoSoft ailesine teşekkürlerimizi sunarız. Tüm ziyaretçilere tavsiye ediyoruz.

Amanda L.
CAV Design