OttoSoft | Let your website create now!

Pzt- Cmt 8.00 - 19.00
Pazar KAPALI

Dumlupınar Mah.
Dilek Apt. K.1 D.1
Merkez / AFYON

Web Tasarım & E-Ticaret

Single-Page-Website-vs-Multi-Page-Website

Her Firmanın
Websitesine İhtiyacı Vardır.

Firma Odaklı
Website
CV Odaklı
Website
ve E-Ticaret
Odaklı Site

Herkesin Websiteye ihtiyacı var ama herkesin istekleri ve sektörleri farklı herkese uygun bir websitesi olmazsa olmaz. Şimdi bizi arayın ve size en uygun çözümleri sunalım.

Website ve E-Ticaret

Şirketinizin veya bireysel markanızın internet sitesini en kaliteli hale getirmek istediğinizde web tasarım hizmeti almanız gerekir. İnternet sitesinin stabil bir şekilde çalışmasının yanı sıra kullanıcılara kolaylık sağlayacak bir ara yüze sahip olması ve dikkat çekmesi de son derece önemlidir. Bu bakımdan internet sitesine ihtiyaç duyduğunuzda deneyimli uzmanlardan web tasarım hizmeti almak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Her türlü işletme veya kurumsal internet sitesi ihtiyacınızda uzman ekibimizden destek alarak kullanışlı ve kaliteli bir internet platformu oluşturabilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri 

Web tasarımı yaparken güncel tasarım trendlerinin göz önünde bulundurulması gerekir. İnternet kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan web siteleri aynı zamanda Google servislerinden de destek almaktadır. Bu yüzden profesyonel web tasarım hizmeti alarak internet sitenizin en düşük maliyetlerle maksimum verimde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bir internet sitesinin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için kod yazılımının iyi olması dışında sunucularının da problemsiz olması gerekir. İşte bu tür hizmetler hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz web tasarım konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla işi uzmanlarına bırakmak ve profesyonel bir internet sitesine sahip olmak istiyorsanız bu alanda deneyimli ekibimize hemen danışabilirsiniz.

Destek ve Güncelleme Hizmeti 

Bütçenizi yormayan fiyat seçenekleri ile hem kullanışlı hem de son derece şık internet sitesini kurabilmek için bu alanda tecrübeli uzmanlardan destek alınmalıdır. Üstelik firmamızdan kurumsal web tasarım hizmeti alan müşterilerimiz yılın sadece belirli döneminde değil 365 gün boyunca ücretsiz destek ve güncelleme hizmetlerinden de yararlanabilir. İnternet ortamında adınızdan söz ettirmek veya şirketinizin kazançlarını arttırmak istiyorsanız web tasarım süreçlerinde işinizi güvenilir yerlere yaptırmanızda fayda vardır. Bu kapsamda web tasarım hizmetlerinden kaçırılmayacak fiyatlarla yararlanmak için hemen bizi tercih edebilirsiniz.

 

Gelişmiş altyapısı, kampanya ve kupon sistemi ile e-ticaret sitesi hizmeti satışlarınızı tüm dünyaya yapmanızı sağlıyoruz.

E-ticaret siteleri ürün ve hizmetinizi internet üzerinden satmanızı sağlayan önemli bir satış kanalı oldu ve bu alanda gelişimini sürdürmektedir. Web ajansı olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden biri de firmaların bu yeni satış kanalında kendilerine yer bulmalarını sağlamaktır. Magento, Opencart, WordPress ya da Tamamen Özel Altyapı ile kurduğumuz e-ticaret siteleri kurumsal web sayfaları ile yine aynı planda yapılmaktadır. Firmaların kendilerini yansıtan ve ziyaretçilerin aradıklarını kolayca bulmalarını sağlayan özel tasarım e-ticaret siteleri hazırlamaktayız.

E-ticaret sitelerinde gerekli güvenlik önlemlerini alarak sanal pos entegrasyonu yada ortak ödeme sistemelerinin entegre edildiği ve kolayca ödeme adımlarını tamamlanabildiği özel yazılımlar hazırlanmaktadır. E-ticaret sitelerinden kolayca ürünlerinizi tanıtabilir, siparişlerinizi alabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Sitelerin güvenliği için ssl güvenliği şifreleme ve sanal poslara kredi kartı bilgilerini saklamadan post ederek iletme adımları ile sağlanmaktadır.

E-ticaret siteleri internetin ve teknolojinin gelişmesi ile artık çok daha fazla detaya odaklanması gereken bir mecra oldu. Sitelerin açılma hızları, kullanıcıların ürün bulması için atmış oldukları adım adetleri, çok kısa adımlar ile sipariş işlemlerinin gerçekleşmesi, seo uyumluluğui mobil ortamdan kolayca sipariş verebilme imkanı ve bunun gibi birçok madde daha internet üzerinden satış için önem arz etmektedir.

E-ticaret sitelerinde sunucu performansı ve güvenlik de yine bu alan için nemli konulardan birkaçı. Satışların internetten satılması için trafiiğin de yönetilmesi ve kitleye göre doğru ürünleri vitrine koyulması da önemli olmaktadır. 10 yıllık deneyimimiz ile birlikte hem danışmanlık hemde yazılım desteği sağladığımız birçok firma mevcuttur. Bu alanda deneyimlediğimiz tecrübelerimiz ile ürün veya hizmetini internet üzerinden yapmak isteyen firmalara destekler sağlamaktayız.

Detaylı olarak hazırladığımız e-ticaret sitelerini referanslarımız sayfasından inceleyebilirsiniz.

Websiteniz Yok mu? Şimdi Bizi Arayın!

Firmanız ya da Şahsınıza uygun çözümler için sizi bekliyoruz.