OttoSoft | Let your website create now!

Pzt- Cmt 8.00 - 19.00
Pazar KAPALI

Dumlupınar Mah.
Dilek Apt. K.1 D.1
Merkez / AFYON

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO Çalışması

EO Hizmetlerimiz ile ürün veya hizmet satışı yapan web sitelerinin Google sıralamalarında en tepelerde olmasını sağlıyoruz. Bu da marka bilinirliği, organik trafik ve aynı parallellik ile daha fazla potansiyel müşteri ve tıklanma kazanmaya destek oluyor. Rakiplerinizden daha iyi konumda yer almak, müşterilerinizi kaptırmaya son vereceğiniz anlamına gelir. Satış hacminizi artırmak için SEO hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

SEO Hizmetlerimiz kapsamında web site için gerekli olan tüm analizler yapıyor ve süreci şeffaf bir şekilde yürütüyoruz. Google’ın algoritmalarına ve belirlediği tüm prosedürlere, güncellemelere  vakıf olarak siteniz için en uygun planlamaları hazırlıyoruz. Haftalık olarak sıralama raporlarınızı sizlerle paylaşıyoruz ve ne kadar ilerleme kaydettiğinizi görmenizi sağlıyoruz. Bu süreçte sorularınız olduğunda en hızlı şekilde cevaplandırmak için çalışıyoruz. Etik bir SEO uygulaması gerçekleştirirken müşterilerimizin memnuniyetini hat safhada tutuyoruz ve beklentilerini anlıyoruz. Kullanıcı deneyimini olumlu etkileyecek faktörlere yer veriyoruz. Müşterilerimizin yatırımlarının karşılığını almaları ve beklentilerini en doğru yoldan karşılamak bizim işimiz. Bu yüzden Türkiye’nin güzide ve alanında öncü firmalarıyla çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

Anahtar Kelimeler

Web sitenizde satmış olduğunuz ürün veya hizmet odaklı özel olarak araştırılan ve geliştirilen anahtar kelimeler ile sitenizin optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz. Kullanıcılar sizin için seçilen anahtar kelimeleri Google’da arattıklarında ilk sıralarda karşılarına çıkmanızı ve ziyaretçilerinizi artırmanızı sağlıyoruz. Her organik trafik aynı zamanda birer potansiyel müşteridir. Tepe SEO olarak web sitenizin Google sıralamalarının yükselmesi ile birlikte ticari büyüme ve kârlılığınızı artırmak üzerine de çalışıyoruz.

Anahtar kelime araştırmalarımızda çoğu firmanın gözden kaçırdığı birtakım konuları dahil ediyoruz. Anahtar kelime çalışmalarında web sitenizde daha çok satış yapmak mı, daha çok trafik kazanmak mı veya ürün ya da hizmetlerinizin daha fazla tanıtılmasını mı istediğinizi öğreniyoruz ve size en uygun olan tercihe yönelik çalışmalar başlatıyoruz. Rakiplerinizin kullandığı anahtar kelimeleri de inceleyerek rekabet durumuna uygun kelimeler belirliyoruz. Çalışmaların neticesini en kısa zamanda alıyoruz çünkü doğru çalışma ve doğru zamanlama ile sitenizin anahtar kelime optimizasyonunu tamamlamış oluyoruz.

Site içi SEO

Sitenizi ön plana çıkarabilmek için çeşitli SEO çalışmaları yapıyoruz ve bunlardan biri de kullanıcıların web sitenizdeki etkileşimlerini kolaylaştıracak olan site içi SEO çalışmalarıdır. Site içi SEO çalışmaları sonucunda sitenizin Google tarafından benimsenme sürecini hızlandırıyoruz.

Site içi SEO çalışmalarında alt başlık, etiket ve açıklamaların düzenlenmesi, URL’lerin düzenlenmesi, anahtar kelimelerin doğru konumlandırılması, görsel optimizasyonu, site hızının yükseltilmesi, mobil uyumluluk, içeriklerin SEO uyumlu olması, sayfa içi linklemeler, url bağlantıları, ssl sertifikası, alan adı ve domain, site haritası, vb. faktörlere yer veriyoruz.

Google’ın web sitelerini sıralarken belirlediği kurallara ve algoritmalara göre düzenlemeler ve iyileştirmeler yaparak site içi optimizasyonlarda başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Sitenizden aldığı verimden memnun olan müşterilerinizin sonraki zamanlara sadık müşteriler haline gelmesine yardımcı oluyoruz.

 

Teknik SEO

Teknik SEO kapsamında uzun zamandır birçok firmaya SEO konusunda destek vermiş ve tecrübe kazanmış uzman ekibimiz siteniz için gerekli operasyonları ve stratejileri sağlayarak SEO çalışmalarının aktif sonuç vermesini sağlıyor. Google web siteleri sıralarken 200’den fazla faktöre bakıyor ve teknik SEO kısmında link inşası, site altyapısında gerekli düzenlemeler, site güvenliği ve gizliliği gibi faktörler, bazı sertifikalar ve uzantılar gibi unsurlara yer veriyoruz.

Siteniz özel bir yazılım ile tasarlanmış da olsa WordPress tabanlı bir yazılım da olsa alt yapısında olan eksikliklere çözüm buluyoruz ve sitenizi teknik açıdan geliştiriyoruz.

 

Yerel SEO

Google aramalarının yaklaşık %46’sı yerel aramalar ile ilgilidir. Aynı zamanda yerel aramaların yaklaşık %88’i 24 saat içinde bir mağaza ziyareti veya telefon görüşmesi ile sonuçlanıyor. Yerel aramalarda da varlığınızı sürdürmenizi ve yerel SEO çalışmaları ile işletmenizin çevredeki müşterilerden haberdar olma sürecini hızlandırıyoruz. Bu sürece tabii olarak yerel işletme SEO anahtar kelime çalışmaları, Google İşletme Profili veya Google My Business optimizasyonu, yerel arama alıntıları ve SEO yerel açılış sayfası optimizasyonu gibi unsurlar üzerinden çalışıyoruz.

Yerel SEO çalışmalarında hem lokasyon açısından size yakın olan müşterilerinizi dijitalde rakiplerinize kaptırmanızı önlüyoruz.

SEO Çalışması Size Neler Kazandırır

Pazar Payına Dahil Olun

Dijitalde olan rakiplerinizle aynı pazara sizde dahil olup kazancınızı katlayabilirsiniz.

Güvenli ve Sağlıklı SEO

Firmanızı analiz edip en sağlıklı SEO çalışmasını vermeyi hedefliyoruz. Güvenle bizden SEO hizmeti alabilirsiniz.

Kazanç Arttırma

Kazandığınız yeni konum ile kazançlarınızı daha da katlamanıza sebep verir.

Google Sıralamada Gerilemeyin

Google alt yapısına uygun yazılımlarımız ile sizi her daim google datalarına ekliyor ve index vermesini sağlıyoruz.

Potansiyelinizi Ortaya Çıkarın

SEO ile geldiğiniz konumda potansiyel müşterileriniz sizi daha iyi tanıyabilir ve ulaşabilir olacak.

Google SEO ile Gelecek

İnsanlar arama yapmak istediklerinde yüksek oranda Google arama motorunu kullanıyor. Google verilerinde sizinde adınızın olması firmanıza/şahsınıza en büyük yatırım olacaktır.

Şimdi SEO'yu Keşfedin!