OttoSoft | Let your website create now!

Pzt- Cmt 8.00 - 19.00
Pazar KAPALI

Dumlupınar Mah.
Dilek Apt. K.1 D.1
Merkez / AFYON

Yazılım ve Mobil Uygulama Geliştirme

Cep telefonlarının akıllı hale gelmesiyle artık birçok işimizi onlarla hallediyoruz. Gideceğimiz restorana, randevu aldığımız doktora, taşınacağımız eve hatta alacağımız elbiseye bile akıllı telefonlarla karar vermeye başladık. Bunun en büyük nedenlerinden biri de zaman, mekan sınırlaması olmadan hızlıca kullanabiliyor olmamız. Peki bizlere bu hızı sağlayan ne? Tabi ki zekice geliştirilen mobil uygulamalar.

Mobil cihazların işletim sistemlerine uygun biçimde tasarlanan ve donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlar mobil uygulamalardır. iOS ve Android işletim sisteminin yoğun olarak kullanıldığı mobil uygulamalar firmaların verimliliklerini arttırabilmeleri, rakipleri arasından sıyrılabilmeleri ve gelişen dijitalleşme ve mobiliteye uyum sağlamaları için önemli bir adımdır.

Dünya genelinde 2 milyarı aşkın kullanıcının akıllı telefon kullandığı düşünüldüğünde, mobil dünyada yer almak bir tercih değil zorunluluk halini almıştır. E-ticaret sitelerinin , piyasaya yeni çıkan hizmetin ya da ürünün pazarda yer edinebilmesi, köklü kurumsal firmaların da yeni jenerasyonu yakalayabilmesi için mobil dünyada olması şarttır.

BWA Digital, yazılım geliştirme alanındaki tecrübesi ve uzman ekibiyle, iOS ve Android platformlarında yarattığı uygulamalarla sizlerin mobil dünyadaki yerini hazırlamaktadır. Kullanıcı deneyiminin öncelikli olduğu hazırlık sürecinden itibaren sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda işlevsel ve çekici mobil uygulamalar geliştirilmektedir.

 

Artık hemen hemen herkes için her an ulaşılabilir olan akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde oyunlar, sosyal medya, hava durumu, navigasyon, fotoğrafçılık ve başka birçok alanda uygulamaya tek bir tıkla erişilebiliyor.

Günlük hayatı birçok yönden pratikleştiren ve onun oldukça önemli bir parçası haline gelmiş olan mobil uygulamalar, tablet ve akıllı telefon gibi ürünlerin mevcut işletim sistemine uygun olarak kodlanan ve tasarlanan yazılımlardır. Mobil uygulamaların arayüz tasarımı kadar yazılım niteliği de oldukça önemlidir. Bu noktada  işlerin yaratıcılık ve yazılım kısmıyla bir arada ilgilenen Grifa, müşterilerinin hedeflerine ulaşmasında aracı olacak güncel yazılım teknolojilerini kullanır. Mobil uygulamaların görsel tasarımı, çalışma hızı, içeriği, kullanım kolaylığı ve işlevselliği, kullanıcı açısından oldukça önemlidir. Grifa, nitelikli bir görünürlük elde etmek için markaları ve kurumları doğru şekilde yönlendirir. 

Yazılım ve Mobil Uygulama Neden Önemli?   

Bir markanın takipçileri veya alıcıları söz konusu marka ve sunduğu ürünlerle ilgili bilgiye hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmak ister. Marka ve müşteri arasındaki bağı güçlendiren bir unsur olması sebebiyle, firmalar mobil uygulamalarla yakından ilgilenmektedir. Kurumsallaşmak ve görünürlüğünü artırmak isteyen firmalar, nitelikli yazılım ve mobil uygulamaların avantajlarından faydalanmalıdır. Grifa, tasarım ve uygulama geliştirme alanında uzman ekibiyle, bugüne dek pek çok mobil uygulama projesini hayata geçirmiştir.

Yazılım ve Mobil Uygulama Çözümler için bize ulaşın.