OttoSoft | Let your website create now!

Pzt- Cmt 8.00 - 19.00
Pazar KAPALI

Dumlupınar Mah.
Dilek Apt. K.1 D.1
Merkez / AFYON

Services Grid 3

Google Ads ve Reklam Yönetimi

Google Ads reklamları, dijital pazarlama alanında web sitelerinin en fazla kullandıkları müşterilerine ulaşma stratejilerinden biridir. Google reklamları ile web sitelerinin hızlı bir şekilde ilgili aramalarda üst sıralarda yer edindiğini görebiliriz.

daha fazla oku
Web Tasarım & E-Ticaret

Herkesin Websiteye ihtiyacı var ama herkesin istekleri ve sektörleri farklı herkese uygun bir websitesi olmazsa olmaz. Şimdi bizi arayın ve size en uygun çözümleri sunalım.

daha fazla oku
Yazılım ve Mobil Uygulama Geliştirme

Yazılım ve Mobil uygulama çağımızın olmazsa olmazı konumuna yerleşti. İşletmenizi ya da projenizi dijitalde gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı.

daha fazla oku
Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm firmanızı güçlendirir ve firmanızın geleceğine büyük katkı sağlar. Firmanız için büyük bir güncelleme gibi düşünebilirsiniz.

daha fazla oku
SEO Çalışması

SEO Hizmetlerimiz ile ürün veya hizmet satışı yapan web sitelerinin Google sıralamalarında en tepelerde olmasını sağlıyoruz. Bu da marka bilinirliği, organik trafik ve aynı parallellik ile daha fazla potansiyel müşteri ve tıklanma kazanmaya destek oluyor.

daha fazla oku
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya platformları şirketlerin, markaların ya da kişilerin kendilerini hedef kitlelerine dilediği gibi anlatabildiği, internet üzerindeki platformların genel adıdır.

daha fazla oku
UI / UX ve Grafik Tasarım

UX ve UI tasarım, hem telaffuz olarak birbirine benzer olmasından hem de benzer işlevlere sahip olmasından dolayı karıştırılan iki kavramdır. Dijital platformların kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, UX ve UI tasarım da önemini ortaya koymuştur.

daha fazla oku